کامپاندسازی

کامپاند یا همان آمیزه  پلیمری یکی از محصولات پلیمری است که حاصل ترکیب پلیمر و افزودنی های خاص به منظور تقویت ساختارهای پلیمری و آماده سازی آنها برای بکارگیری در صنعتهای مختلف است. در واقع کامپاند پلیمری به همان مواد پلیمری همراه با افزودنی های خاص گفته می شود.

صنایع مختلف پلاستیک بسته به کاربردهای مورد نظر در تولید محصولاتشان، از کامپاندهای پلیمری استفاده می کنند. کامپاند های پلیمری شامل کامپاند پلی اتیلن (اعم از سنگین، سبک، خطی، تزریقی، دروانی و…) و پلی پروپیلن می شود که مصارف متفاوتی دارد. در بسیاری از صنایع، استفاده از هر دو امکان پذیر است ولی به طور کلی به دلیل خواصی که پلی اتیلن ها دارند بیشتر در صنایع بسته بندی، خودروسازی و… بکار گرفته می شوند و به دلیل خواصی که پروپیلن ها دارند در صنایعی مثل لوله، لوازم خانه و… بیشتر بکارگرفته می شوند.

شرکت آذین پلاست آپادانا بوشهر با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب در زمینه کامپاند سازی و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و افزودنی های مورد نیاز در این زمینه فعالیت می نماید. ما در فرایند کامپاند سازی از فرمول و روش هایی استفاده می نماییم که موجب آن می شود که تولید کننده کامپاند از مواد اولیه یکنواخت در ساخت و تولید استفاده نمایید وبا توجه به کیفیت ثابت و مطلوب محصول و همچنین قیمت مناسب و رقابتی آن در بازارهای داخلی و خارجی توانایی رقابت داشته باشد.

مراحل یک کامپاندر

نمونه های مواد کامپاند

گالری

قالب وردپرس @ تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است